Menu
Your Cart

Dostawa

Oto wszelkie informacje na temat naszej dostawy. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu na adres info@taffylilly.com

Minimalna wartość zamówienia dla dostawy wynosi 70 zł lub więcej (bez kosztów dostawy). Dla zamówień powyżej 140 zł otrzymujesz darmowy upominek.

Koszty dostawy

Kraj / Wartość zamówienia Zamówienia poniżej 336 zł Zamówienia powyżej 336 zł
Polska 35 zł darmowa dostawa

Przesyłka zostanie obliczona przy kasie.

Szacowany czas dostawy

Dostawa zwykle zajmuje około 3-5 dni robocze. W rzadkich przypadkach może to potrwać kilka dni dłużej. Prosimy dać nam znać na adres info@taffylilly.com jeśli potrzebna jest wysyłka ekspresowa przed złożeniem zamówienia, abyśmy mogli zadbać o pożądaną datę dostawy.

Prosimy pamiętać, że nasze przesyłki wysyłane są z naszego magazynu na Słowenii, dlatego też nasz Zespół Magazynowy nie jest dostępny w słoweńskie święta państwowe, do tego zamówienia nie są przetwarzane a przesyłki nie są wysyłane w te dni.

Usługi dostawy

E-mail z potwierdzeniem zamówienia jest wysyłany, kiedy złożenie zamówienia się powiedzie. Numer śledzenia oraz inne informacje na temat dostawy zostaną wysłane przez firmę kurierską bezpośrednio do klienta.

Nasi partnerzy kurierscy dokładają wszelkich starań, by dostarczać zamówienia na czas. Mogą jednak nastąpić nieprzewidziane opóźnienia spowodowane pogodą lub warunkami na drodze. Uprzejmie prosimy o cierpliwość i zrozumienie w takich przypadkach.