Menu
Your Cart

Nasza historia

Poznajcie Taffy’ego i Lilly

Oto Taffy, ogromny Labrador ważący 40kg z niesamowitym apetytem. Żyje dla jedzenia i wszystkiego, co z nim związane. Oto z kolei nasza Lilly, pięciokilogramowy coton oraz uroczy czworonóg pełen energii :)

Łączy ich to, że kiedyś miały problemy ze skórą, łzawieniem, odbarwionym futrem itp ....

Uświadomiliśmy sobie, że coraz więcej osób karmi swoje psy karmą roślinną bez jakichkolwiek składników pochodzenia zwierzęcego (wegańską), co miało mieć bardzo korzystne działanie na zdrowie i samopoczucie psów, gdyż karma roślinna nie jest agresywna dla żołądka i ma podobno poprawiać funkcje życiowe i kondycję skóry.

Ponieważ dla naszych psów chcemy tego, co najlepsze, postanowiliśmy spróbować. Po pierwszym miesiącu zauważyliśmy już poprawę skóry Taffy’ego oraz znaczący spadek reakcji alergicznych, podczas gdy Lilly zajęło to trochę dłużej, ok. 3 miesiące. W związku z powyższym musimy zaznaczyć, że Taffy nie jest wcale wybredny, podczas gdy Lilly jest.

Od tamtej pory stan skóry, sierści, trawienie i poziom cukru we krwi znacznie się poprawiły. Ludzie nas często pytali jak to robimy, że mają taką piękną sierść (a przynajmniej dopóki nie wytarzają się w błocie :D)

Spróbuj, Taffy, Lilly i wiele innych psów obiecuje, że nie pożałujesz. Jeśli akurat tak się zdarzy, że Twojemu psu nie przypadnie do gustu, mamy również 14-dniową gwarancję satysfakcji, przez co w razie niezadowolenia z dowolnego powodu zwrócimy Ci pieniądze.

Zainteresowany roślinną karma dla psów? Dowiedz się więcej TUTAJ.