Menu
Your Cart

Zadowolone czworonogi

Smokey i ja byliśmy bardzo zadowoleni, kiedy natrafiliśmy na reklamę wegańskiej karmy dla psów dostępnej na Słowenii przez Internet. Jeszcze więcej radości było przy otwieraniu torby z suchą karmą, kiedy Smoki szybko wsadził głowę do torby. Okres przejściowy nie był potrzebny :))
Taffy & Lilly to najlepsza firma! Ich produkty są najlepsze i polecam je każdemu, kto chce dostarczyć psu tego, co najlepsze! Nasz szczeniak Pupa skacze z radości za każdym razem, gdy przychodzi paczka i szybko się obsługuje samodzielnie. W końcu znaleźliśmy firmę przykładającą wagę do jakości karmy dla naszych małych psiaków. Rzecz jasna muszę również pochwalić właściciela! Jest bardzo przyjazny, zrozumiały i zawsze dostępny, jeśli potrzeba dalszych informacji i wsparcia. ☺️ Nie wspominając o szybkiej dostawie zamówionej przesyłki! 👍 Krótko mówiąc, jesteście świetni i zyskaliście nowego, szczęśliwego, stałego klienta ... mojego szczeniaka Pupę.
Szukałam w Internecie karmy, która nadawałaby się dla obydwu naszych psów i na szczęście trafiłam na Taffy & Lilly, ponieważ mają alergie i problemy żołądkowe. Już pierwszy dzień po zmianie pokarmu i nie było negatywnych reakcji. Doprawdy mnie to ucieszyło :) Lola nie ma reakcji alergicznych, a Ai nie ma problemów trawiennych :) Nie wspominając o przysmakach, za bataty Lola zrobi wszystko ;)
Produkty są świetne dla Mimi :)
Jednym słowem WRESZCIE! W końcu ktoś, kto myśli także o naszych najlepszych przyjaciołach lubiących dietę wegańską. Szeroki wybór wysokiej jakości produktów, którym moje czworonogi nie mogą się oprzeć. Nie wspominając o uprzejmości i dostępności, tudzież szybkiej dostawie. Nie mogę się doczekać kolejnego zakupu!
Zara zwykle nie lubi suchej karmy i muszę ją karmić z ręki. Po otwarciu torby Vegdog od razu wepchnęła łeb do torby i zaczęła jeść.
Od całej tej mokrej karmy Teddy woli Vegdog w puszkach. Świetne połączenie ze świeżo ugotowanym posiłkiem.
Jestem bardzo pod wrażeniem tych produktów. Szczeniak z radością przyjął karmę, a nawet mu smakowała. Radosny szczeniak, radosny właściciel.
Doprawdy umililiście nam dzień, a dla Medo nawet nie tylko dzień, ale i cały miesiąc 😊. Uwielbia Wasze przysmaki niesamowicie. Suchej karmy jeszcze nie próbował, ale kiedy ją wyczuł to mu ogon zaczął merdać 100 na godzinę więc raczej na długo nie starczy.
Nasz pies uwielbia przysmaki soopa. Zwłaszcza pałeczki z masłem orzechowym.
Tillmann uwielbia swój prezent. Dzięki!
Jeśli muszą iść do pracy podczas izolacji, to też zasługują na przekąskę.
Obydwa nasze psy są podekscytowane przysmakami!
Bardzo smaczne przysmaki, szczeniaki zjadły je z ogromną przyjemnością!
Przysmaki są bardzo smaczne!
Belle uwielbia suchą karmę Green Crunch!
Paczka właśnie dotarła! Raz jeszcze dziękuję! Pozdrowienia od Josefy
Bobi uwielbia swój obiad
Nie mamy prawie żadnych znajomych popierających wegańską psią karmę. Pomimo to zdecydowaliśmy się na tą formę żywienia
Jesteśmy bardzo zadowoleni, dziękujemy!
Miley uwielbia te wegańskie gryzaki, są super zdrowe, a do tego bezglutenowe!
Lexi uwielbia Soopa smakołyki i Vegdog Green Crunch. I kochamy twoje worki na kupki.

Szeroki wybór zdrowych produktów dla psów

Zadowolone czworonogi

Masz jakieś dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami: